Autoškola Jaroslav Hrůza

Otevírací doba: PO - PÁ 8:00 - 17:00 - mimo pracovní dobu dle domluvy

Pokročilá technika řízení vozu - individuální coaching řidičů

 • Pro řidiče a řidičky, co se nespokojí s vlastnictvím řidičského průkazu, ale chtějí se dále zdokonalit v technice řízení a ovládání vozu na viditelně vyšší úroveň.
 • Klient používá a řídí vlastní vůz, instruktor ve voze vůbec nezasahuje do řízení, pouze vysvětluje každou chybu v technice řízení a poskytuje okamžitou zpětnou vazbu k odstranění těchto nedostatků.
 • Objednat je možné libovolný počet samostatných hodin (jízda 45 minut), zaměření trainingu vždy podle požadavku klienta, volitelně na techniku elegantní, ekonomické nebo sportovní jízdy.
 • První hodinu individuálního coachingu řidiče klient neplatí, je zcela zdarma! Každá další objednaná hodina je za velmi příznivou cenu, resp. za cenu standardní kondiční jízdy Autoškoly!
 • Instruktor má mnohaletou prokazatelnou praxi z výcviku velkého vzorku řidičů a používá pro individuální coaching řidičů ověřenou profesionální metodiku.
 • Termín a čas jízdy po domluvě v Autoškole JH, případně přímo s našim instruktorem individuálního coachingu na 603239122, instruktor může v rámci okresu HK přijet kamkoliv za klientem.
 • ”Začátečník”, který mají řidičský průkaz krátkou dobu a málo nejetých kilometrů na to, aby byl jeho jízdní projev a technika řízení byla na takové úrovni, jako u zkušenějších řidičů. Cílem individuálního coachingu řidiče je zde zkvalitnění techniky obsluhy vozu a odbourání standardních začátečnických chyb v řízení.
 • “Žena”, která zpravidla řídí odpovědně a bezpečně, ale z jejího jízdního projevu a techniky jízdy je zřejmá určitá nejistota a nerozhodnost ve způsobu řízení vozu. Cílem individuálního coachingu je zde získání sebejistoty za volantem a odbourání předsudku, že muži jsou obecně lepší řidiči než ženy.
 • “Závodník”, který má často tendenci jezdit rychleji, než to odpovídá podmínkám provozu, jízdní situaci, reálným jízdním vlastnostem vozu nebo jeho úrovni techniky řízení a ovládání vozu. Cílem individuálního coachingu je zde bezpečný nácvik sportovní techniky vozu a schopnosti bezpečného navýšení tempa jízdy bez rizika krizových situací nebo nehody.
 • “Sváteční jezdec”, tzv. Sunday driver má sice řidičský průkaz již delší dobu, ale jezdí tak málo a tak krátké vzdálenosti, že nezískal potřebnou sebejistotu a svoji nezkušenost prezentuje svým typickým jízdním projevem. Cílem individuálního coachingu je zde eliminace typických chyb svátečního řidiče a zvýšení plynulosti a srozumitelnosti jízdy.

Below you will find our three most popular packages
6 Hours
BASIC PACKAGE Minimum Requirement

 • Private In-Car Instruction
 • Pre and Post Lesson follow Up
 • Free Pick Up and Drop Off

$379 save $38
Order Now
12 Hours
V.I.P PACKAGE Most Popular – Free Driver

 • Private In-Car Instruction
 • Pre and Post Lesson follow Up
 • Free Pick Up and Drop Off
 • Free On-Line Driver Ed Course

$689 save $69
Order Now
20 Hours
EXTRA PACKAGE Most Comprehensive

 • Private In-Car Instruction
 • Pre and Post Lesson follow Up
 • Free Pick Up and Drop Off
 • Free On-Line Driver Ed Course
 • Concierge DMV Drive Test Service

$899 save $159
order now